top

Ekspozytory

Piękna biżuteria zasługuje na odpowiednią prezentację. Poza tym niektóre rodzaje biżuterii są tak delikatne, że wymagają odpowiedniego sposobu przechowywania. O jedno i drugie pomogą zadbać ekspozytory do biżuterii z oferty sklepu By Dziubeka. Dodatkowo te eleganckie przedmioty z powodzeniem odegrają rolę dekoracyjnego... [Show more]

Piękna biżuteria zasługuje na odpowiednią prezentację. Poza tym niektóre rodzaje biżuterii są tak delikatne, że wymagają odpowiedniego sposobu przechowywania. O jedno i drugie pomogą zadbać ekspozytory do biżuterii z oferty sklepu By Dziubeka. Dodatkowo te eleganckie przedmioty z powodzeniem odegrają rolę dekoracyjnego elementu kobiecej sypialni lub garderoby.

By Dziubeka to nie tylko piękna i zawsze modna biżuteria. To również odpowiednie akcesoria ułatwiające jej przechowywanie. Nasze ekspozytory choć niewielkie i dyskretne, to jednak sukcesywnie łączą przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony pozwalają pięknie zaprezentować biżuterię i tym samym wydobywają z niej to, co najlepsze, z drugiej zaś chronią poszczególne elementy biżuteryjne przed uszkodzeniem i zniszczeniem.

Ekspozytory do biżuterii
Do niedawna ekspozytory do biżuterii były typowym wyposażeniem sklepów jubilerskich. Dziś coraz częściej goszczą w naszych domach, na toaletkach oraz w garderobach. Pomagają utrzymać porządek i zapewniają łatwiejszy dostęp do biżuterii. Rosnąca popularność ekspozytorów sprawia, że oczekiwania wobec nich również stają się większe. Zadbaliśmy więc o to, aby nasze produkty spotkały się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientek By Dziubeka.

Oferujemy wysokiej jakości ekspozytory do biżuterii – subtelne, a jednocześnie bardzo eleganckie, klasyczne, ale przez to zawsze modne. Proponujemy produkty w neutralnych kolorach, na których przepięknie zaprezentuje się zarówno biżuteria kolorowa, jak również złota i srebrna. Nasze ekspozytory zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy detal.

Twoja biżuteria na poduszce
Niezależnie od tego czy lubisz minimalistyczne, czy bardziej okazałe dodatki, na pewno chcesz, aby twoja biżuteria wspaniale prezentowała się nie tylko podczas jej noszenia, ale również w momencie, kiedy nie masz jej na sobie, kiedy leży gdzieś w szafce lub gablocie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na piękne poduszki skórzane w różnych kształtach i rozmiarach do wyboru. Umożliwiają one bezpieczne przechowywanie bransoletek oraz niewielkich naszyjników bez narażania ich na poplątanie i inne uszkodzenia, a jednocześnie pomagają zachować ich pierwotną formę.

[Show less]
Gross price
    from to
Net price
    from to
Promotional products
Collection
Composite filter (Colors)
Your selection: Delete all

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco
z promocjami i nowościami.
Otrzymaj 30 zł rabatu na swoje pierwsze zakupy za min. 98 zł.