Pomoc Napisz do nas Infolinia 570 833 748  /  Status zamówienia

Noc Kairu

Ta biżuteria jest hipnotyzująca i nieco tajemnicza jak sam kamień. Noc Kairu był nazywany kamieniem czarnoksiężników, dziś częściej mówi się o nim jak o kamieniu nocy. Choć jego barwa nie kojarzy się ze spokojem czy szczęściem, to jednak z takich właściwości słynie.


Sprawdź naszą kolekcję... [Pokaż więcej]

Ta biżuteria jest hipnotyzująca i nieco tajemnicza jak sam kamień. Noc Kairu był nazywany kamieniem czarnoksiężników, dziś częściej mówi się o nim jak o kamieniu nocy. Choć jego barwa nie kojarzy się ze spokojem czy szczęściem, to jednak z takich właściwości słynie.


Sprawdź naszą kolekcję biżuterii Noc Kairu. Coś nam się wydaje, że znajdziesz tu dla siebie odpowiednie dodatki, z którymi nie będziesz chciała się rozstać.


Tajemnicza biżuteria z kamieniem Noc Kairu


Z pewnością nie raz wpatrywałaś się w nocne niebo i nie mogłaś oderwać od niego oczu. Tak samo działa kamień Noc Kairu, który nie ma sobie równych. Głęboka, wręcz hipnotyzująca czerń z nutą granatu, a na jej tle świetliste drobinki… Dokładnie jak rozgwieżdżone niebo. Tylko się zatrzymać i podziwiać.


Jak działa biżuteria Noc Kairu? Przede wszystkim motywuje do podejmowania nowych wyzwań, napawa energią twórczą i uwodzi niezaprzeczalnym pięknem, które sprawia, że świetnie sprawdza się w stylizacjach codziennych i okazjonalnych, czyniąc je bardziej niezwykłymi. Poza tym czerń od dawna uchodzi za kolor pełen klasy i elegancki, więc nosząc biżuterię z kamieniem Noc Kairu, każda stylizacja zyska nutę luksusu.


Kamień Noc Kairu ma jeszcze inne niesamowite zdolności. Wzmacnia intuicję i pomaga wsłuchać się w wewnętrzny głos, dzięki czemu nosząca go osoba jest w stanie podejmować właściwe decyzje. Jest jednym z najmocniejszych kamieni, jeśli chodzi o dodawanie życiowej witalności.


Wprowadza w życie harmonię i spokój. Stabilizuje emocje, wspomaga walkę ze stresem, a jednocześnie posiada zdolności ochronne, więc biżuteria Noc Kairu doskonale sprawdzi się jako amulet – dla Ciebie, Twojej przyjaciółki, mamy lub innej bliskiej Ci osoby. Będzie chronił przed złą energią.


Dla kogo biżuteria Noc Kairu


Biżuteria Noc Kairu to piękny dodatek dla każdego, niemniej będzie wdzięczną propozycją dla artystycznej duszy i osób praktykujących medytację. Doskonale sprawdzi się także w przypadku osób urodzonych pod znakiem Wodnika, Lwa i Panny.


Biżuteria Noc Kairu urzeka i hipnotyzuje swoim pięknem. Nie mogło więc zabraknąć jej w naszej ofercie. W kolekcji By Dziubeka znajdziesz zarówno wspaniałe pierścionki i kolczyki, jak również naszyjniki i bransoletki. Podaruj sobie piękno i podaruj je innym.

[Pokaż mniej]
Cena
    od do
Kategoria
Produkty w promocji
Flaga
Kolekcja
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco
z promocjami i nowościami.
Otrzymaj 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy.