Pomoc Napisz do nas Infolinia 570 833 748  /  Status zamówienia

Onyx

Czerń od dawna zachwyca i hipnotyzuje. Trudno się oprzeć jej pięknu. Tak samo jak trudno się oprzeć urokowi onyksu. Kamień ten skradł nasze serca i coś nam się wydaje, że skradnie je także Tobie.


Onyks jest symbolem siły i ponoć przynosi jasność umysłu. Zapewnia równowagę i redukuje stres. Biżuteria z... [Pokaż więcej]

Czerń od dawna zachwyca i hipnotyzuje. Trudno się oprzeć jej pięknu. Tak samo jak trudno się oprzeć urokowi onyksu. Kamień ten skradł nasze serca i coś nam się wydaje, że skradnie je także Tobie.


Onyks jest symbolem siły i ponoć przynosi jasność umysłu. Zapewnia równowagę i redukuje stres. Biżuteria z onyksem od By Dziubeka to piękny duet ponadczasowej elegancji i najnowszych trendów. Sprawdź naszą kolekcję.


Unikalne piękno onyksu – poznaj jego tajemnicę


Onyks jest niezwykle cenionym kamieniem, i to już od starożytności. Pierwsze wzmianki o nim pojawiają się w Księdze Rodzaju. Wiadomo, że był wykorzystywany w cesarstwie chińskim, do produkcji pieczęci. Z czasem zaczęto tworzyć z nim biżuterię – kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletki. Wszystkie wzbudzały niemałe zainteresowanie.


Dziś onyks cieszy się równie dużą popularnością co kiedyś. Nazywany jest kamieniem mądrości, bo ułatwia podejmowanie trudnych decyzji. Wspiera w sytuacjach napięcia emocjonalnego i w stresie. Jeśli chcesz zostać panią swojego losu, biżuteria z onyksem jest właśnie dla Ciebie. Ten wyjątkowy kamień znany jest również z tego, że daje ludziom siłę i uwalnia od przeszłości. Niektórzy są zdania, że pomaga uwolnić się z toksycznych relacji.


Poza niesamowitymi właściwościami jest pełen zmysłowego i nieco tajemniczego uroku. Biżuteria z onyksem na pewno wyróżni Cię w tłumie. Noszona na co dzień sprawi, że nawet casualowe zestawy staną się bardziej wyszukane.


Wyjątkowa biżuteria z onyksem od By Dziubeka


Biżuteria z onyksem z naszej kolekcji to bogaty wachlarz propozycji – od minimalistycznych naszyjników przez naszyjniki bardziej okazałe i nietuzinkowe po bransoletki, również na nogę.


Dla prawdziwych it girls mamy też naszyjniki na ciało z onyksem, tzw. body chains. To właśnie ta ozdoba doda charakteru każdej Twojej stylizacji, zwłaszcza letniej i plażowej.


Choć onyks prezentuje się dostojnie, biżuteria z nim idealnie wpisuje się w każdy styl, nie tylko oficjalny. Możesz ją nosić na swoich własnych zasadach, łącząc z czym tylko chcesz! Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie prezent w postaci biżuterii z onyksem. Podaruj piękno w czystej postaci i moc, której potrzebuje każda z nas.

[Pokaż mniej]
Cena
    od do
Kategoria
Produkty w promocji
Flaga
Kolekcja
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco
z promocjami i nowościami.
Otrzymaj 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy.