top
Pomoc Napisz do nas Infolinia 570 833 748  /  Status zamówienia

Zoisyt

Ponoć zoisyt to kamień dla koneserów, więc jeśli chcesz dołączyć do szanownego grona, już teraz zapoznaj się z naszą kolekcją. Kamień ten, choć nie bywa muzą artystów i na jego cześć nie pisze się poematów, jest warty uwagi, nie tylko ze względu na piękny kolor. Tak naprawdę jest rzadkim minerałem,... [Pokaż więcej]

Ponoć zoisyt to kamień dla koneserów, więc jeśli chcesz dołączyć do szanownego grona, już teraz zapoznaj się z naszą kolekcją. Kamień ten, choć nie bywa muzą artystów i na jego cześć nie pisze się poematów, jest warty uwagi, nie tylko ze względu na piękny kolor. Tak naprawdę jest rzadkim minerałem, obecnym tylko w niektórych zakątkach świata. Całe szczęście również w Polsce!


My uwielbiamy ten kamień, a Ty?


Zoisyt – kamień, który łagodzi złe emocje


Wystarczy na niego spojrzeć, aby poczuć szczęście, spokój i ukojenie. Ciemnozielona barwa kojarzy się z trawą lub pięknie pachnącym lasem. Już samo to sprawia, że chcemy mieć go blisko siebie. Co ciekawe, ten kamień naprawdę nas uziemia, łącząc z Matką Ziemią. Dzięki temu czujemy się spokojni, wręcz ukojeni.


Znawcy tego kamienia naturalnego są zdania, że ma korzystny wpływ na umysł i ciało, a zwłaszcza na serce. Oczyszcza umysł ze wszystkiego co złe – emocji, zmartwień itp. Potrafi również przemieniać negatywną energię w pozytywną i przynieść ulgę po okresach intensywnego stresu lub życiowych zawirowaniach. Dlatego też często jest polecany osobom ze stanami depresyjnymi, obniżonym nastrojem czy stanami lękowymi. Sprawdzi się w stanie apatii, jak również po bolesnej stracie i żalu.


Niektórzy uważają nawet, że ten niezwykły kamień naturalny może pomóc, niczym Feniks, odrodzić się z popiołu. Warto się o tym przekonać na własnej skórze.


Biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsze czasy nakładają na nas dużą presję i wysokie oczekiwania, zoisyt staje się idealnym wsparciem w odzyskaniu własnego „ja”. Pozwala też wyrażać siebie, żyć na własnych zasadach i realizować osobiste pasje.


Biżuteria z zoisytem to małe dzieła sztuki, które zachwycają unikalnymi wzorami i przepiękną kolorystyką. Zdobi i pozwala podkreślić swój własny styl.


Kolekcja By Dziubeka to przede wszystkim bransoletki i pierścionki z zoisytem. Możesz je włączyć do swojego ulubionego stylu, bez względu na to, czy jest to styl miejski, smart casual czy klasyczny.


Jak nosić biżuterię z zoisytem?


Jak tylko chcesz! Barwa kamienia idealnie zagra z każdym innym kolorem. Odpowiednim towarzystwem będzie dla niego zarówno Twoja ulubiona biżuteria złota, jak również biżuteria srebrna. Zielony kamień możesz również nosić solo – jako gwiazdę numer jeden. Coś nam się wydaje, że nie będzie miał nic przeciwko temu.


Biżuterię z zoisytem założysz zarówno do klasycznej sukienki, jak i „małej czarnej”. Zresztą soczysta zieleń pięknie przełamie czerń, podobnie jak biały total look.


T-shirt i jeansy? Czemu nie! Garnitur, kombinezon lub sukienka w stylu boho? Ten kamień jest otwarty na każde rozwiązanie. Dzięki temu, że pasuje do wszystkiego, nie musisz się z nim rozstawać i w każdej sytuacji możesz wykorzystywać jego moc.


To tylko nasze ulubione zestawy. Ty możesz tworzyć swoje własne i dopełniać je biżuterią z zoisytem. Z powodzeniem sprawdzą się podczas wyjścia do opery lub teatru, randki, wystawnej kolacji z bliskimi, a także podczas spotkania ze znajomymi i biegania z przyjaciółką za najnowszymi kolekcjami w ulubionych sklepach.


Daj się uwieść, a potem czaruj sama! Z biżuterią z jednym z najciekawszych kamieni świata będzie to czysta przyjemność!

[Pokaż mniej]
Cena
    od do
Kategoria
Produkty w promocji
Flaga
Kolekcja
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco
z promocjami i nowościami.
Otrzymaj 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy.