top
Pomoc Napisz do nas Infolinia 570 833 748  /  Status zamówienia

Perły Hodowlane

Perły są synonimem elegancji, szlachetnego piękna i kobiecości. Mają w sobie moc, której nie można porównać z niczym innym. Coco Chanel nie wyobrażała sobie bez nich życia. Nosiła je również Audrey Hepburn i Jackie Kennedy. Od wieków są również obecne w rodzinie królewskiej.

[Pokaż więcej]

Perły są synonimem elegancji, szlachetnego piękna i kobiecości. Mają w sobie moc, której nie można porównać z niczym innym. Coco Chanel nie wyobrażała sobie bez nich życia. Nosiła je również Audrey Hepburn i Jackie Kennedy. Od wieków są również obecne w rodzinie królewskiej.


Chcesz dołączyć do grona wielbicielek tej jakże wyjątkowej biżuterii? Już teraz sprawdź naszą kolekcję!


Perły hodowlane – na czym polega ich wyjątkowość?


Czym różni się perła hodowlana od naturalnej? Przede wszystkim sposobem powstawania. O ile perła naturalna powstaje w przyrodzie w całkowicie naturalny sposób, o tyle hodowlana powstaje w środowisku naturalnym, ale przy współudziale człowieka, który umieszcza tkankę nabłonkową we wnętrzu małży – jest to w pełni bezpieczne!


Kształt i wielkość perły są w dużej mierze uzależnione od środowiska, w którym trzymana jest małża. Poza tym taka perła nie różni się niczym więcej od perły naturalnej. Jest tak samo piękna, jak ona, tak samo zachwyca i posiada te same właściwości.


Perła hodowlana wzmacnia poczucie własnej wartości, dodaje kobiecości i atrakcyjności, pomaga rozwinąć samoakceptację i miłość do samego siebie. Czy faktycznie zwiastuje łzy? Nic z tych rzeczy! A jeśli o łzach mowa, to z całą pewnością są to łzy szczęścia. Ponadto perła hodowlana symbolizuje uczciwość, mądrość, szczerość. Pomaga cieszyć się życiem i je doceniać, a jednocześnie ma działanie ochronne.


Biżuteria z perłami hodowlanymi jest dodatkiem niezwykłym, który podkreśla kobiece piękno, czar i zmysłowość. Noszona na co dzień sprawia, że nawet prosta stylizacja staje się szykowna, a warto tu wspomnieć, że chociaż perły kojarzą się z wieczorowymi kreacjami, dobrze sprawdzają się w zestawach miejskich, smart casual i biznesowych.


Naszyjniki, bransoletki na cienkim łańcuszku lub na gumce, bransoletki sznurkowe z zawieszkami, kolczyki srebrne i pozłacane utrzymane w różnych stylach i formach – biżuteria z perłami hodowlanymi z kolekcji By Dziubeka urzeka różnorodnością i łączy klasykę z najnowszymi trendami.


Jak pielęgnować biżuterię z perłami hodowlanymi?


Aby biżuteria z perłami hodowlanymi pozostawała piękna, wręcz doskonała, należy o nią zadbać we właściwy sposób. Przede wszystkim należy pamiętać, że perła hodowlana jest bardzo delikatna, tak samo jak jej naturalna odmiana. Oznacza to, że musi być przechowywana w osobnej szkatułce na biżuterię.


Proponujemy każdy element biżuterii przechowywać w osobnych woreczkach wykonanych z naturalnej tkaniny. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nic się im nie stanie.


Naszyjniki i bransoletki dobrze jest nosić na suche ciało, bez kremów i balsamów. Uważaj na perfumy! Mogą zaszkodzić perłom.


Drobne zanieczyszczenia usuniesz suchą ściereczką. Na większe zabrudzenia polecamy wodę z mydlinami. Zawsze po czyszczeniu należy opłukać biżuterię pod czystą wodą i delikatnie osuszyć, np. miękką ściereczką. A jeśli zabrudzenia są zaawansowane, udaj się do profesjonalisty. Będzie wiedział, co z nimi zrobić, nie uszkadzając pereł.

[Pokaż mniej]
Cena
    od do
Kategoria
Produkty w promocji
Flaga
Kolekcja
Kolor metalu
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco
z promocjami i nowościami.
Otrzymaj 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy.